Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka 1ks

640 

Díky sadě srdíčko snídaňové prkénko a srdíčko stojánek na vajíčka se každá snídaně stane nevšedním zážitkem. Naservírujte vynikající sýry, uzeniny, pečivo nebo ovoce na srdíčko snídaňové prkénko a vajíčko ve stylovém stojánku na vajíčka ve tvaru srdíčka. Sada srdíčko snídaňové prkénko a srdíčko stojánek na vajíčka bude skvělým dárkem pro vyjímečnou osobu. Rozměry 235 mm délka x 205 mm šířka x 24 mm hloubka a 125 mm délka x 113 mm šířka x 24 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Snídaňové Prkénko 103 Kategorie:
 • Popis

  Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka je vyroben z olšového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my pokračujeme v této tradici.

  Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,5 kg
  Rozměry 23,5 × 20,5 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sada srdíčko snídaňové prkénko + srdíčko stojánek na vajíčka 1ks“