O nás

Jmenujeme se Mirek a Verča a všechno co vyrábíme, vyrábíme ručně a s láskou v naší malé dílně na jihu Moravy.  Protože máme doma 3 malé velké raubíře, je převážná část našich výrobků pro děti, které jsou nám velkou inspirací a chceme pro ně to nejlepší. Díky nim uvádíme do praxe spoustu mých nápadů a Mirek jako zkušený truhlář pečlivě vybírá každý kousek dřeva, který pak společně proměňujeme v naše výrobky

Bezpečné pro děti

Při výrobě našich produktů myslíme především na bezpečnost. Je proto samozřejmostí, že používáme pouze certifikované oleje, barvy a lepidla určené pro použití na dětské hračky a výrobky pro styk s potravinami.

Design a pohodlí

Dřevěné výrobky vám budou dělat radost i po několik generací. Proto chceme, aby naše výrobky nejen poutaly dětskou pozornost, ale odolávaly každodennímu používání a byly nadčasové a měly smysl.

Ruční výroba

Zakládáme si na poctivé ruční práci a každý kus je originál. Do každého výrobku vkládáme kus svého srdce a čas, který kvalitní přístup vyžaduje.

Kvalita

Všechny naše výrobky se nám doslova tvoří pod rukama v naší malé dílně. Každý kousek ručně opracováváme a věnujeme mu potřebnou péči. Ať už se jedná o dřevěný masiv nebo překližku, při výběru vždy dbáme na kvalitu.

Drevinek Hracky Pro Deti