Způsoby platby

U nás v Dřevínku každý kus vždy vyrábíme velmi pečlivě a s láskou postupně po jednotlivých kusech. Proto je dobré počítat s dobou dodání kolem 14 dnů, u dětských talířků je doba dodání téměř vždy obratem. Ale snažíme se o co největší rychlost. Ve vánoční sezóně (která nám začíná v půlce září) výroba a dodání trvá dokonce déle. Aktuální informace najdete u jednotlivých produktů.

Cena zboží je platná po dobu jejího zveřejnění v e-shopu. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží může zákazník uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:
– bezhotovostně platbou na účet prodávajícího
– hotově při převzetí zboží ( platí pouze pro ČR a SK)

PLATBA KARTOU

Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Global Payments s.r.o. se sídlem V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10, IČ: 042 35 452, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 244453

HOTOVĚ
Hotově – dobírkou
Jedná se o platbu v hotovosti na dobírku v místě určeném zákazníkem v objednávce.
V případě platby v hotovosti na dobírku je cena zboží splatná při převzetí zboží.

Drevinek Hracky Pro Deti