Kostka stojánek na vajíčka 2ks

249 

Milujete krásně prostřený stůl a vychutnáváte si víkendovou snídani? Hledáte stylový dřevěný stojánek na vajíčka s vyjímečným detailem? Pak pro vás máme ten správný dřevěný stojánek na vajíčka kostka. Dřevěný kostka stojánek na vajíčka vyniká minimalistickým designem a je vyrobený z kvalitního olšového dřeva. Rozměry 60 mm délka x 60 mm šířka x 24 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Katalogové číslo: Dřevěné Stojánky 101 Kategorie:
 • Popis

  Dřevěný kostka stojánek na vajíčka je vyroben z olšového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my pokračujeme v této tradici.

  Dřevěný kostka stojánek na vajíčka je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Dřevěný kostka stojánek na vajíčka můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dřevěný stojánek na vajíčka kostka není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,07 kg
  Rozměry 6 × 6 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kostka stojánek na vajíčka 2ks“