Srdíčko stojánek na vajíčka 2ks

289 

Srdíčko stojánek na vajíčka má tu správnou velikost, aby se do něj ráno vešlo vejce na měkko. Dřevěný srdíčko stojánek na vajíčka můžete používat také jako misku na bylinky nebo koření, sůl či pepř. Srdíčko stojánek na vajíčka je skvělým dárkem pro někoho vyjímečného. Rozměry 125 mm délka x 113 mm šířka x 24 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Dřevěné Stojánky 103 Kategorie:
 • Popis

  Srdíčko stojánek na vajíčka je vyroben z olšového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my pokračujeme v této tradici.

  Dřevěný stojánek na vajíčka ve tvaru srdíčka je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Dřevěný srdíčko stojánek na vajíčka můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dřevěný stojan na vajíčka srdíčko není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,16 kg
  Rozměry 12,5 × 11,3 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Srdíčko stojánek na vajíčka 2ks“