Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka 1ks

640 

Roztomilá sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka potěší a rozhodňe zpříjemní ráno každé neždé duši. Představte si, jak krásně se bude jarní a letní snídaně vyjímat na vašem stole díky sadě snídaňového prkénka a stojánku na vajíčka ve tvaru motýla. Rozměry 240 mm délka x 200 mm šířka x 24 mm hloubka a 120 mm délka x 100 mm šířka x 24 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Snídaňové Prkénko 102 Kategorie:
 • Popis

  Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka je vyroben z olšového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my pokračujeme v této tradici.

  Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,5 kg
  Rozměry 24 × 20 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sada motýl snídaňové prkénko + motýl stojánek na vajíčka 1ks“