HEGY piklerové trojúhelník velvet

3600 

Jemné pastelové barvy a přesto stále v klučičích odstínech. To je náš piklerové trojúhelník velvet, na kterém se nenápadně mísí šedé, modré a zelené odstíny barev orámované světlými bočnicemi. Piklerové trojúhelník velvet si najde místo v každém klučíčím pokojíčku.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Není skladem

Katalogové číslo: Pikler Trojúhelník 101 Kategorie:
 • Popis

  Mysleli jsme i na situaci, kdy potřebujete více místa. Náš Hegy Piklerové trojúhelník je navíc vymazlený o možnost složení a zasunutí třeba pod postel, sedačku nebo ho můžete zasunout za skříň. Další vychytávkou je utahovací matice, díky které se Hegy Piklerové trojúhelník nebude samovolně zavírat. Hegy Piklerové trojúhelník vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a Hegy hned pro rozbalení užívat.

  Hegy Piklerové trojúhelník je vyrobený z březové překližky multiplex o síle 15 mm a bukových tyčí o síle 25 mm. Díky tomu má velkou nosnost a unese i několik dětí najednou.

  Bočnice Hegy Piklerové trojúhelník jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami a tyče jsou natřeny barvou určenou k povrchové úpravě dřevěných hraček. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori piklerové trojúhelník velvet Hegy designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 7,5 kg
  Rozměry 91 × 70 × 71 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HEGY piklerové trojúhelník velvet“