HEGY Piklerové trojúhelník duhový

3600 

Zamilujte se do našeho Hegy Piklerové trojúhelníku duhový. Děti, které se teprve učí lézt jej budou rády využívat jako tunel. S postupem času budou sami zdolávat tuto prolézačku a zdokonalovat tak svou hrubou i jemnou motoriku, orientaci v prostoru a posilovat střed těla. Hegy Piklerové trojúhelní duhový není jen tunel, je to také úkryt, hora, dětská tělocvična a mnoho dalšího.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Doplňek

Katalogové číslo: Pikler Trojúhelník 103 Kategorie:
 • Popis

  Mysleli jsme i na situaci, kdy potřebujete více místa. Náš Hegy Piklerové trojúhelník je navíc vymazlený o možnost složení a zasunutí třeba pod postel, sedačku nebo ho můžete zasunout za skříň. Další vychytávkou je utahovací matice, díky které se Hegy Piklerové trojúhelník nebude samovolně zavírat. Hegy Piklerové trojúhelník vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a Hegy hned pro rozbalení užívat.

  Hegy Piklerové trojúhelník je vyrobený z březové překližky multiplex o síle 15 mm a bukových tyčí o síle 25 mm. Díky tomu má velkou nosnost a unese i několik dětí najednou.

  Bočnice Hegy Piklerové trojúhelník jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami a tyče jsou natřeny barvou určenou k povrchové úpravě dřevěných hraček. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori piklerové trojúhelník duhový Hegy designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 7,5 kg
  Rozměry 91 × 70 × 71 cm
  BARVA

  SVĚTLÁ, TMAVÁ

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HEGY Piklerové trojúhelník duhový“