HEGY piklerové trojúhelník přírodní

3400 

Náš skládací Hegy Piklerové trojúhelníkpřírodní je založen na metodě Montessori, která podporuje dětskou přirozenou zvídavost a učení. Podporuje fyzický a duševní vývoj dítěte. Věříme, že sebevědomí a nezávislost by měly být v dětech podporovány. Dítě se při lezení na Hegy Piklerové trojúhelník přírodní učí koordinaci, rovnováze a dalším důležitým životním dovednostem.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Doplňek

Katalogové číslo: Pikler Trojúhelník 104 Kategorie:
 • Popis

  Mysleli jsme i na situaci, kdy potřebujete více místa. Náš Hegy Piklerové trojúhelník je navíc vymazlený o možnost složení a zasunutí třeba pod postel, sedačku nebo ho můžete zasunout za skříň. Další vychytávkou je utahovací matice, díky které se Hegy Piklerové trojúhelník nebude samovolně zavírat. Hegy Piklerové trojúhelník vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a Hegy hned pro rozbalení užívat.

  Hegy Piklerové trojúhelník je odolný a stabilní, vyrobený z ručně opracované březové překližky multiplex o síle 15 mm a bukových tyčí o síle 25 mm. Díky tomu má velkou nosnost a unese i několik dětí najednou.

  Bočnice Piklerového trojúhelníku Hegy a tyče jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori piklerové trojúhelník přírodní Hegy designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 7,5 kg
  Rozměry 91 × 70 × 71 cm
  BARVA

  SVĚTLÁ, TMAVÁ

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HEGY piklerové trojúhelník přírodní“