Dřevěné podtácky kapka 4ks

399 

Milujete pití čaje nebo kávy, ale nesnášíte kroužky od hrníčku či sklenice na vašem stole? Vyrobili jsme pro vás dřevěné podtácky kapka s bílým detailem na spodní části, které díky svému tvaru a lehkému designu ozvláštní váš stůl a vy budete dřevěné podtácky kapka s radostí používat pod každý nápoj. Pokud znáte nějaké milovníky čaje nebo kávy, jsou dřevěné podtácky kapka rozhodně tím správným dárkem. Rozměry 85 mm délka x 125 mm šířka x 10 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Katalogové číslo: Dřevěné Podtácky 103 Kategorie:
 • Popis

  Dřevěné podtácky kapka jsou vyrobeny z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled a navíc jsou doplněné bílým detailem. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolnosti a bude vašim pomocníkem po mnoho let. Dřevěné podtácky kapka jsou vhodné pod teplé i studené nápoje.

  Dřevěné podtácky kapka mají lakovaný povrch, který usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Dřevěné podtácky kapka můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákly vlhkost. Dřevěné podtácky kapka nejsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,2 kg
  Rozměry 8,5 × 12,5 × 1 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dřevěné podtácky kapka 4ks“