Dřevěné podtácky hexagon 4ks

399 

Stylové dřevěné podtácky ve tvaru šestiúhelníků v kombinaci černé a bílé dodají vašemu stolování velmi elegantní nádech. Dřevěné podtácky hexagon mají perfektní tvar a lze s nimi poskládat zajímavé obrazce, které se budou na vašem stolu krásně vyjímat. Dřevěné podtácky hexagon ochrání váš stůl před skvrnami od teplých i studených nápojů. Rozměry 100 mm délka x 10 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Dřevěné Podtácky 102 Kategorie:
 • Popis

  Dřevěné podtácky hexagon jsou vyrobeny z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled a navíc jsou doplněné černým a bílým nátěrem, který tyto dřevěné podtácky hexagon pozvedá na elegantní úroveň. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolnosti a bude vašim pomocníkem po mnoho let. Dřevěné podtácky hexagon jsou vhodné pod teplé i studené nápoje.

  Dřevěné podtácky hexagon mají lakovaný povrch, který usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Dřevěné podtácky hexagon můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákly vlhkost. Dřevěné podtácky hexagon nejsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,2 kg
  Rozměry 10 × 1 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dřevěné podtácky hexagon 4ks“