Hinta dřevěná houpačka přírodní

Hinta dřevěná houpačka přírodní

Hinta dřevěná houpačka přírodní vynikne v každém dětském pokojíčku díky své jednoduchosti a hřejivém designu dřeva, který je nadčasový. Hinta dřevěná houpačka přírodní zabaví vaše ratolesti na dlouhé chvíle při houpání, jako úkryt, průlezka, pultík nebo sedačka.

800 mm délka x 450 mm šířka x 450 mm výška

8 kg

Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dřevěný houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

Dřevěná houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

Bočnice a lamely dřevěne houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami.
Nosnost dřevěne houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Dřevěne houpačky designed by Drevinek.

Drevinek Hracky Pro Deti