HINTA dětská houpačka přírodní

3100 

Hinta dětská houpačka přírodní je tu pro vaše ratolesti i v tomto hřejivém designu, který se neomrzí. Dětskou houpačku přírodní využijete nejen při houpání, ale děti zabaví také jako tunel, prolézačka, pultík nebo sedačka.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Doplňek

Katalogové číslo: Dřevěná Houpačka 114 Kategorie:
 • Popis

  Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dětské houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

  Dětská houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

  Bočnice a lamely dětské houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami.
  Nosnost houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazní se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori houpačka přírodní HINTA designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 8 kg
  Rozměry 80 × 45 × 45 cm
  BARVA

  SVĚTLÁ, TMAVÁ

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HINTA dětská houpačka přírodní“