Hinta dřevěná houpačka vlastní barvy

Hinta dřevěná houpačka vlastní

Hintu dřevěnou houpačku vlastní si můžete vyladit přesně podle vlastních představ. Vytvořte si svůj vlastní styl a barevně si dřevěnou houpačku vlastní vytvořte v barevném provedení, který podtrhne váš styl a stane se tak originálním dárkem pro děti nebo doplňkem vašeho domova. Hintu dřevěnou houpačku perfektně sladíte s pokojíčkem a vše bude konečně perfektní. Hintu dřevěnou houpačku vlastní budou vaše děti milovat. Zažijí spoustu legrace při náročném přelézání, tajemném podlézání a zábavném houpání.

800 mm délka x 450 mm šířka x 450 mm výška

8 kg

Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dřevěný houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

Dřevěná houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

Bočnice a lamely dřevěne houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami.
Nosnost dřevěne houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazení se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Dřevěne houpačky designed by Drevinek.

Drevinek Hracky Pro Deti