HINTA dětská houpačka vlastní barvy

3900 

Dřevěná houpačka nebo dětská houpačka Hinta. Má spoustu jmen, ale vždy spojuje hraní s učením a rozvojem. Dětská houpačka se stane nábytkem na hraní, který můžete sladit s vaším domovem. Vyzdvihněte svůj osobní styl a seskládejte si dětskou houpačku Hintu vlastní v barevném provedení, který podtrhne váš vkus a stane se tak neokoukaným a jedinečným dárkem. Dětský pokojíček konečně může být do puntíku barevně doladěn. Dětská houpačka Hinta vlastní se tak stane velmi osobním dárkem, který si děti zamilují při náročném přelézání, tajemnémm podlézání a zábavném houpání.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Není skladem

Katalogové číslo: Dřevěná Houpačka 115 Kategorie:
 • Popis

  Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dětské houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

  Dětská houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

  Bočnice dětské houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami a lamely jsou natřeny barvou určenou k povrchové úpravě dřevěných hraček.
  Nosnost houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori houpačka vlastní barvy HINTA designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 8 kg
  Rozměry 80 × 45 × 45 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HINTA dětská houpačka vlastní barvy“