Dětský talířek loď

490 

Malí a velcí námořníci pozor! Pro všechny milovníky moře jsme vyrobili tento krásný dětský talířek loď. Díky rozdělení dětského talířku loď na několik částí můžete jídlo servírovat odděleně a dítko tak může ochutnávat všechny dobrůtky samostatně, aniž by je smíchalo dohromady. S dětským talířkem loď se můžete vydat na plavbu za poznáváním chutí z celého světa.
Rozměry 28,5 × 23 × 2,4 cm

Kupte si 3 dřevěné talíře a získejte dopravu zdarma pro ČR a SK.Olejování

Katalogové číslo: Dřevěný Talíř 141 Kategorie:
 • Popis

  Dětské talířky Dřevínek jsou jako jedny z mála atestovány pro styk s potravinami. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my v naší malé dílně na jihu Moravy pokračujeme v této tradici a dětské talířky vyrábíme právě z této dřeviny.

  Aby dětský talířek těšil vaše nejbližší co nejdéle, je důležité jej před prvním použitím naolejovat. Použít můžete olej lněný, světlicový,olivový, řepkový…Olej na dětský talířek naneste po celém povrchu kouskem látky a to v opravdu silné vrstvě. Nechte olej vsáknout 24h a přebytečný olej setřete. Takto o dětský talířek pečujte i 2x měsíčně, pokud jej často používáte.

  Dětský talířek můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dětský talířek není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí talířek osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou. Dětské talíře design by Dřevínek.

 • Další informace

  Hmotnost 0,4 kg
  Rozměry 28,5 × 23 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dětský talířek loď“