Dětský talířek koala

490 

Dětský talířek koala v roztomilém designu potěší všechny milovníky zvířátek. Díky rozdělení dětského talířku na tři části můžete svému dítěti naservírovat věčeři lákavým způsobem. Využijte největší misku dětského talířku koala například na pečivo a ouška dětského talířku koala ozdobte oblíbenou zeleninou. Takové večeři málokdo odolá.
Rozměry 23 × 31 × 2,4 cm

Kupte si 3 dřevěné talíře a získejte dopravu zdarma pro ČR a SK.

Olejování

Katalogové číslo: Dřevěný Talíř 126 Kategorie:
 • Popis

  Dětské talířky Dřevínek jsou jako jedny z mála atestovány pro styk s potravinami. Olšové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my v naší malé dílně na jihu Moravy pokračujeme v této tradici a dětské talířky vyrábíme právě z této dřeviny.

  Aby dětský talířek těšil vaše nejbližší co nejdéle, je důležité jej před prvním použitím naolejovat. Použít můžete olej lněný, světlicový,olivový, řepkový…Olej na dětský talířek naneste po celém povrchu kouskem látky a to v opravdu silné vrstvě. Nechte olej vsáknout 24h a přebytečný olej setřete. Takto o dětský talířek pečujte i 2x měsíčně, pokud jej často používáte.

  Dětský talířek můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dětský talířek není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí talířek osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou. Dětské talíře design by Dřevínek.

 • Další informace

  Hmotnost 0,4 kg
  Rozměry 23 × 31 × 2,4 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dětský talířek koala“