HINTA dětská houpačka duhová

3500 

Hinta dětská houpačka duhová se stane oblíbenou hračkou s mnoha způsoby, jak si užít zábavu. Oblíbené barevné provedení dětské houpačky duhová vždy upoutá pozornost. Dětskou houpačku využijete už k jemnému houpání miminek. Později můžete začít objevovat všechny způsoby využití dětské houpačky duhová, které ratolesti napadnou. Nechte děti zažít spoustu legrace při podlézání houpačky, nebo zdolávání náročného kopce při jejím přelézání a za odměnu nechte dítko sklouznout dolů na druhé straně. Dětská houpačka duhová se stane skvělým pultíkem při hře na obchod nebo jako dráha pro autíčka.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Není skladem

Katalogové číslo: Dřevěná Houpačka 113 Kategorie:
 • Popis

  Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dětské houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

  Dětská houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

  Bočnice dětské houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami a lamely jsou natřeny barvou určenou k povrchové úpravě dřevěných hraček.
  Nosnost houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori houpačka duhová HINTA designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 8 kg
  Rozměry 80 × 45 × 45 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HINTA dětská houpačka duhová“