Designový servírovací kulatý tác wave

690 

Náš designový servírovací kulatý tác wave je moderní a elegantní. Snídaní podávanou na tomto designovém servírovacím kulatém tácu wave rozhodně ohromíte nejen návštěvu, ale potěšíte i sami sebe. Navíc tento designový servírovací kulatý tác wave ozdobí vaši kuchyni i když ho zrovna nepoužíváte. Jen tak jej nechte opřený nebo doplněný vázou s květinami. Rozměry 230 mm x 20 mm

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Designový talíř 106 Kategorie:
 • Popis

  Designový servírovací tác kulatý wave je vyroben z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolností a naprosto se hodí k výrobě dřevěných kuchyňských doplňků a nádobí.

  Designový servírovací kulatý tác wave je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Designový servírovací kulatý tác wave můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Designový servírovací tác není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,45 kg
  Rozměry 23 × 2 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Designový servírovací kulatý tác wave“