Designový servírovací obloukový tác wave

690 

Designový servírovací tác wave ve tvaru oblouku v severském stylu vyrobený z bukového dřeva – to je náš nejnovější přírůstek. Tento krásný ručně vyrobený designový servírovací obloukový tác wave je dokonalou kombinací elegance a funkčnosti, díky čemuž je nezbytným doplňkem vaší sbírky. Přirozená kresba dřeva a teplé tóny dodávají designovému servírovacímu obloukovému tácu wave nadčasovou přitažlivost, takže se perfektně hodí k jakémukoli stylu dekorace. Rozměry 290 mm délka x 215 mm šířka x 20 mm hloubka

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

Není skladem

Katalogové číslo: Designový talíř 107 Kategorie:
 • Popis

  Designový servírovací obloukový tác wave je vyroben z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolností a naprosto se hodí k výrobě dřevěných kuchyňských doplňků a nádobí.

  Designový servírovací obloukový tác wave je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

  Designový servírovací tác wave můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Designový servírovací tác není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

 • Další informace

  Hmotnost 0,7 kg
  Rozměry 29 × 21,5 × 2 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Designový servírovací obloukový tác wave“