HINTA dětská houpačka sluníčko

3500 

Sluníčko se probudilo, na oblohu vyskočilo. Hřejivé barvy ranního slunce až po jeho rudý západ najdete na naší dětské houpačce sluníčko. Tyto veselé barvičky jemně doplňují světlé bočnice z březové překližky a dělají dětskou houpačku sluníčko tak jedinečnou. Tato kombinace prozáří pokojíček nejedné malé slečny.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Není skladem

Katalogové číslo: Dřevěná Houpačka 109 Kategorie:
 • Popis

  Váš andílek se může při houpání přidržovat úchytů po stranách a ve spodní části bočnic a navíc také madla z bukové kulatiny o průměru 20 mm. Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou bočnice dětské houpačky vyrobeny v takovém tvaru, který zabraňuje jejímu přetočení a lamely jsou umístěny dostatečně vysoko nad podložkou, aby nedošlo k poranění prstů. Houpačku vám odešleme ve složeném stavu, proto se nemusíte obávat montáže a houpačku hned pro rozbalení užívat.

  Dětská houpačka Hinta je vyrobena z kvalitní březové ručně opracované překližky o síle 15mm a bukových lamel tloušťky 2 cm. Nespornou předností překližky je její odolnost vůči poškrábání a oděrkám.

  Bočnice dětské houpačky jsou ošetřeny olejem určeným pro styk s potravinami a lamely jsou natřeny barvou určenou k povrchové úpravě dřevěných hraček.
  Nosnost houpačky 90 kg. Určeno od 1 roku. Barevné vyobrazení se může lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Montessori houpačka sluníčko Hinta designed by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 8 kg
  Rozměry 80 × 45 × 45 cm

Přidat recenzi

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „HINTA dětská houpačka sluníčko“