Medvídek dřevěný talíř pro děti

Medvídek dřevěný talíř pro děti

Dřevěný talíř medvídek je jedním z vašich nejoblíbenějších tvarů dřevěných talířů. Není se čemu divit, s dřevěným talířem medvídek uděláte radost nejen holčičkám, ale i chlapečkům a díky veselému tvaru dřevěného talíře zvládnete každé jídlo s veselou náladou.

260 mm délka x 235 mm šířka x 24 mm hloubka

0.4 kg

Kupte si 3 dřevěné talíře a získejte dopravu zdarma pro ČR a SK.

490 Kč

Dřevěné talířky Dřevínek jsou jako jedny z mála atestovány pro styk s potravinami. Olsové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my v naší malé dílně na jihu Moravy pokračujeme v této tradici a dřevěné talířky vyrábíme právě z této dřeviny.

Aby dřevěný talířek těšil vaše nejbližší co nejdéle, je důležité jej před prvním použitím naolejovat. Použít můžete olej lněný, světlicový,olivový, řepkový…Olej na dřevěný talířek naneste po celém povrchu kouskem látky a to v opravdu silné vrstvě. Nechte olej vsáknout 24h a přebytečný olej setřete. Takto o dřevěný talířek pečujte i 2x měsíčně, pokud jej často používáte.

Dřevěný talíř můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dřevěný talířek není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí talířek osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou. Dřevěné talíře design by Dřevínek.

Drevinek Hracky Pro Deti