Dřevěný servírovací obloukový tác wave

Designový servírovací obloukový tác wave nové

Naším nejnovějším přírůstkem je dřevěný servírovací tác wave v obloukovém tvaru a severském stylu, který je vyrobený z bukového dřeva. Díky kombinaci elegance a funkčnosti je tento krásný a ručně vyrobený dřevěný servírovací obloukový tác wave nezbytným doplňkem vaší sbírky. Perfektně se hodí k jakémukoliv stylu dekorace a to díky přirozené kresbě dřeva a teplým tónům, které dodávají dřevěnému servírovacímu obloukovému tácu wave nadčasovost.

290 mm délka x 215 mm šířka x 20 mm hloubka

0.45 kg

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

690 Kč

Designový servírovací obloukový tác wave je vyroben z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolností a naprosto se hodí k výrobě dřevěných kuchyňských doplňků a nádobí.

Designový servírovací obloukový tác wave je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

Designový servírovcí tác wave můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Designový servírovací tác není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

Drevinek Hracky Pro Deti