Dřevěný servírovací kulatý tác wave

Designový servírovací nové kulatý tác wave

Moderní a elegantní kousek – to je náš dřevěný servírovací kulatý tác wave. Pokud se chystáte ohromit návštěvu, tak s pohoštěním podávaném na tomto dřevěném servírovacím kulatém tácu neuděláte chybu. A pokud dřevěný servírovací kulatý tác wave zrovna nepoužíváte, ozdobí vaši kuchyni. Dřevěný servírovací tác wave doplněný vázou s květinami je tím pravým doplňkem.

230 mm délka x 20 mm hloubka

0.45 kg

Při nákupu od 1470 Kč doprava v ČR a SK zdarma.

690 Kč

Designový servírovací tác kulatý wave je vyroben z bukového dřeva, které každému kusu díky své kresbě propůjčuje jedinečný vzhled. Bukové dřevo vyniká svojí tvrdostí a odolností a naprosto se hodí k výrobě dřevěných kuchyňských doplňků a nádobí.

Designový servírovací kulatý tác wave je opatřen olejovou povrchovou úpravou, která usnadní jeho údržbu a prodlouží životnost.

Designový servírovcí kulatý tác wave můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Designový servírovací tác není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou.

Drevinek Hracky Pro Deti