Chaloupka dřevěný talíř pro děti

Dřevěný Dětský Talíř Chaloupka

Že nestíháte péct a zdobit perníkovou chaloupku nebo se prostě letos nepovedla? Nevadí, já také ne. A pro všechny případy je tu náš dřevěný talíř chaloupka, díky kterému se váš stůl rázem promění ve sváteční. Na dřevěném talíři chaloupka se budou skvěle vyjímat perníčky nebo lákavé cukroví, které podtrhne sváteční atmosféru. Dřevěný talíř chaloupka snadno proměníte v krásnou dekoraci nebo jej využijete jako odkládací dřevěný talíř třeba na klíče.

230 mm délka x 280 mm šířka x 24 mm hloubka

0.4 kg

Kupte si 3 dřevěné talíře a získejte dopravu zdarma pro ČR a SK.

650 Kč

Dřevěné talířky Dřevínek jsou jako jedny z mála atestovány pro styk s potravinami. Olsové dřevo se od nepaměti používá k výrobě dřevěného nádobí a proto i my v naší malé dílně na jihu Moravy pokračujeme v této tradici a dřevěné talířky vyrábíme právě z této dřeviny.

Aby dřevěný talířek těšil vaše nejbližší co nejdéle, je důležité jej před prvním použitím naolejovat. Použít můžete olej lněný, světlicový,olivový, řepkový…Olej na dřevěný talířek naneste po celém povrchu kouskem látky a to v opravdu silné vrstvě. Nechte olej vsáknout 24h a přebytečný olej setřete. Takto o dřevěný talířek pečujte i 2x měsíčně, pokud jej často používáte.

Dřevěný talíř můžete krátce mýt pod tekoucí vodou. Nevystavujte nadměrnému množství vody, aby nenasákl vlhkost. Dřevěný talířek není vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Po umytí talířek osušte a nechte volně uschnout. Nenechávejte schnout na topidle nebo na slunci. Drobné zkroucení není závadou. Dřevěné talíře design by Dřevínek.

Drevinek Hracky Pro Deti