Věčný dětský kalendář

2750 

Kdy bude zítra a co je včera, kdy mám narozeniny, za jak dlouho budou Vánoce, jaký je dneska den? S těmito a dalšími všetečnými otázkami týkajícími se času vám pomůže náš věčný dětský kalendář známý také jako waldorfský kalendář. Za pomoci věčného dětského kalendáře už velmi malé děti porozumí času. Protože děti chápou čas pomocí abstraktního obrazu, stane se věčný kalendář skvělou pomůckou pro pochopení plynutí času.

Doprava Zdarma Drevene Talire

Není skladem

Katalogové číslo: Detská Hračka 102 Kategorie:
 • Popis

  Věčný dětský kalendář zobrazuje 4 roční období s gravírovaným motivem – jaro, léto, podzim a zima, které jsou nasazeny na okraji desky a je možné s nimi otáčet po jejím obvodu nebo nechat na desce pouze aktuální měsíc. Trojúhelníky v duhovém barevném provedení představují všechny měsíce, které lzou při učení jednotlivě vkládat nebo nechat vsazené v desce. Kalendář obsahuje 31 figurek představující jednotlivé dny a 2 bílé figurky ( 1 představující aktuální měsíc a 1 pro dny jako jsou narozeniny apod). Uprostřed kalenáře je odkládací miska na figurky s krásným gravírovaným motivem na víčku.

  Věčný kalenář je vyrobený z březové překližky, která je skvělá díky svým odolným vlastnostem. Povrch je hladce obroušen a použité barvy jsou cerfitikované pro použití na dětské hračky. Figurky jsou vyrobeny z bukového dřeva.

  Věčný kalendář obsahuje 33 figurek, 12 pohyblivých trojúhelníků představující 12 ročních měsíců, 4 pohyblivé desky znázorňující roční období, desku. Dětské Hračky – Design by Drevinek.

 • Další informace

  Hmotnost 2,3 kg
  Rozměry 39 cm